Більшість ігрових консолей, таких як Xbox 360 і Xbox One X, пропонують членство у своїх ігрових онлайн-спільнотах. Воно працює як підписка, як правило, на місячній або річній основі. Членство надає користувачам доступ до додаткових функцій, безоплатних ігор і можливість грати в ексклюзивних спільнотах.
Ціни та додаткові опції, які відкриває членство, можуть бути різними, тому варто дослідити це питання, перш ніж вирішити, який варіант підходить для ваших дітей.
Віковий довідник
Членство в іграх не має рекомендованого вікового діапазону, проте до облікового запису можуть бути прив’язані вікові умови, необхідні для активації членства. Умови різняться залежно від платформи і зазвичай деталізовані в угоді користувача.
Також доцільно перевірити сайт з відгуками на ігри і посібник з онлайн-безпеки, щоб дізнатися, чи підходить гра для ваших дітей.
На що звернути увагу
- Рівень членства та ціни різняться. Щоб отримати детальну інформацію, ознайомтеся з умовами передплати.
- Деякі членства передбачають регулярне списання коштів з банківської картки або рахунку і вимагають від користувачів повідомити про припинення підписки. Будьте обережні та подумайте про придбання цих підписок за допомогою подарункової картки членства.
- Масові багатокористувацькі онлайн-ігри доступні за підпискою, а нові безоплатні ігри доступні щомісяця. Вони можуть підходити або не підходити для вашої дитини, тому уважно дослідіть це питання.
Як подбати про безпеку
- Багато ігрових консолей мають вбудовані функції батьківського контролю, які дозволяють батькам вирішувати, до якого контенту їхні діти отримають доступ і якими функціями вони можуть користуватися.
- Багато консолей дозволяють використовувати кілька облікових записів користувачів. Переконайтеся, що ваша дитина використовує лише налаштований для неї обліковий запис. Це убезпечить її від перегляду вмісту, призначеного для дорослих користувачів з родини.
- Більшість ігор мають функції, які дозволяють блокувати інших користувачів, які поводяться агресивно чи асоціально, або повідомляти про них. Переконайтеся, що ви знаєте, як це зробити для кожної гри, у яку грає ваша дитина.
- Встановіть разом зі своїми дітьми правила використання ігор, включаючи часові обмеження та передачу особистої інформації.
- Грайте в ігри разом з дітьми.
- Залишайтеся залученими в онлайн-життя вашої дитини та повідомте їй, що ви будете поруч, щоб підтримати її, якщо щось піде не так в інтернеті.