Портал в режимі тестування та наповнення
X

X

https://twitter.com/

X — соціальна мережа, яка дозволяє вам ділитися публікаціями та стежити за іншими користувачами, щоб їхні публікації з’являлися у вашій стрічці.

Публікації мають обмежену довжину до 280 символів тексту, але можуть включати додатковий вміст, наприклад зображення, відео, посилання, ключові слова, інформацію про місце перебування та опитування. Ви також можете «згадувати» інших користувачів, щоб додати посилання на їхній профіль у вашій публікації, і ставити «хештеги», щоб зв’язати свою публікацію з іншими твітами на ту ж тему. 

Облікові записи в Х відкриті для всіх за замовчуванням, але налаштування можна змінити, щоб зробити ваш обліковий запис приватним та/або захистити ваші окремі твіти. 

Використання соцмережі Х - безкоштовне. Компанія заробляє гроші, показуючи вам рекламний вміст, пропонуючи рекламні публікації та ліцензуючи дані. Облікові записи в Х також можна пов’язувати зі сторонніми вебсайтами та ділитися ними з них.

Програми: застосунок для Android, застосунок Apple iOS

Як люди використовують Х?

Х використовується для обміну вмістом, прямої трансляції, геоданих, обміну повідомленнями/онлайн-чату, онлайн-відносин та обміну фотографіями / відео.

Як ви можете повідомити про зловживання в інтернеті, попросити видалити вміст або заблокувати когось?

Як ви можете захистити свою особисту інформацію?

Ключові посилання безпеки

  • Безпека — пропонує низку загальної допомоги, інформацію про безпеку під час використання X, включаючи злам, спам, конфіденційний вміст та зловживання.
  • Правила X — правила та політики, що стосуються X, включаючи рекомендації та варіанти застосування.
  • Умови надання послуг — викладає правила, з якими ви погоджуєтеся, використовуючи X.
  •  Політика конфіденційності — описує, як X збирає та використовує ваші дані.