Портал в режимі тестування та наповнення

Кібербезпека в роботі

Будь-яка організація має турбуватися про власну безпеку: мати політики з онлайн-безпеки, навчати співробітників і впроваджувати культуру кібергігієни та поваги до базових правил. Після повномасштабного вторгнення кількість кібератак постійно зростає, а отже, збільшується кількість ризиків для організацій, компаній. 

Ви є частиною інформаційної екосистеми своєї організації. І безпека організації — відповідальність кожного співробітника. У цьому розділі детально розберемо, які існують ризики в інформаційному просторі, як їм запобігати, мінімізувати та за потреби реагувати.

Загальні рекомендації

Як подбати про онлайн-безпеку організації?
Як подбати про онлайн-безпеку організації?
Як подбати про власну безпеку на робочому місці?
Як подбати про власну безпеку на робочому місці?

Посібник

Проводите в інтернеті понад 5 хвилин на день? Тоді дізнайтеся про новітні ігри, програми та соціальні мережі. А також як захистити свою інформацію та повідомити про неприйнятний контент чи порушення політики приватності.

Переглянути всi
X

Повідомити про проблему

Якщо у вас виникають проблеми в Інтернеті або ви стали жертвою кіберзлочину, про це потрібно повідомляти. У цьому розділі ми покажемо до кого потрібно звертатися у різних ситуаціях онлайн.
Надіслати

Словник

Чимало термінів і явищ цифрового світу є новими для громадян. Тому ми розробили словник, де можна знайти пояснення багатьох термінів — від "діпфейк" і "кібербулінг" до "VPN" і "фішинг".

Переглянути всi