Портал в режимі тестування та наповнення

Словник

Поділитись:

спосіб доступу до інтернету, який дозволяє обмінюватися більшою кількістю даних порівняно зі стандартом DSL (цифрова абонентська лінія). Перевага технології полягає в різних швидкостях прийому та передачі даних. Для користувача це зручно тому, що зазвичай обсяг інформації, яка отримується з інтернету, набагато вища за ту, що надсилається до нього.

це бездротова мережева технологія, що дозволяє передавати дані між пристроями, які розміщені поруч, але фізично не з'єднані: наприклад, між смартфоном і ноутбуком, або між смартфоном та бездротовими навушниками.

тип хакерської атаки, при якій велика кількість запитів одночасно надсилається до цільового сервера, призводячи до перевантаження та відмови у обслуговуванні. Метою таких атак є припинення нормального функціонування сайтів, застосунків та інших ресурсів.

система навігації по всьому світу, що використовує супутники для точного визначення місця розташування. GPS необхідний для роботи сервісів, заснованих на визначенні місця розташування.

це технологія, яка дозволяє підключити зовнішній електронний пристрій до комп'ютера. USB використовуються в основному на персональних комп’ютерах, але їх також можна зустріти на таких пристроях, як смартфони, комп'ютерні миші, клавіатури, сканери, принтери та цифрові камери.

єдиний локатор ресурсів (uniform resource locator) є цифровою адресою файлу чи веб-сторінки. Наприклад, URL-адреса домашньої сторінки Мінцифри це https://thedigital.gov.ua/.

це послуга, яка дозволяє мати приватне з'єднання під час використання загальнодоступної мережі. VPN часто використовується для приховування вашого місцезнаходження, надаючи приватний шлях між комп’ютером та веб-сайтами, які ви відвідуєте в Інтернеті. Це означає, що ваше місцезнаходження не буде видно під час перегляду в Інтернеті.

це зображення, що візуально представляє учасників онлайн-чату, соціальної мережі, форумів, ігор тощо.

це фізичні компоненти комп'ютера, такі як схема, екран або клавіатура та ін.

це заходи компанії або установи, які зосереджуються на безпеці та правах користувачів під час дизайну, розробки та впровадження онлайн-продуктів та послуг. Ініціативи мають на меті сприяти підвищенню стандартів безпеки користувачів.

це спосіб обміну інформацією, що дозволяє користувачам інтернету поширювати та завантажувати контент. Отримати необхідні файли можна від користувачів, що їх поширюють.

віртуальний журнал, створений користувачем(-ами) інтернету. Дописи блогу називаються «постами», вони містять текст і зображення та публікуються один за одним, у хронологічній послідовності. На сьогодні багато служб новин мають свої блоги та закликають читачів стежити за ними. Блог може мати головну тему, наприклад, «Поради з виховання дітей» або містити думки автора про події навколо.

дія шляхом зміни налаштувань, завдяки якій один користувач забороняє іншому спілкуватися з ним/нею. Повідомлення від небажаної особи приховуються для користувача.

це програма, яка дозволяє користувачам переглядати сторінки в інтернеті та взаємодіяти з інформацією онлайн. До найбільш популярних браузерів відносять: Google Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer та Edge.

метод зламу акаунтів, при якому спеціальна програма здійснює систематичний перебір усіх можливих комбінацій логінів та паролів для пошуку правильного.

це мережева технологія, яка використовує радіохвилі для забезпечення високошвидкісного Інтернету та мережевих з'єднань без фізичного провідного з'єднання між відправником та одержувачем.

це камера, прикріплена до комп'ютера, яка може транслювати фото та відео зображення в режимі реального часу за допомогою Інтернету.

це місце в Інтернеті, де ви можете знайти інформацію, оплатити рахунки, пограти в ігри, поділитися фотографіями та історіями з іншими та ні. Компанії, уряди і окремі люди можуть мати веб-сайт. Кожен веб-сайт складається з веб-сторінок, на яких можуть відображатися текст, зображення, відео та звук.