Портал в режимі тестування та наповнення

Кібербезпека в освіті

Безпека зростаючого покоління в Інтернеті — це відповідальність не лише батьків, а й учителів. Ми створили цей розділ для того, щоб освітяни розуміли актуальні виклики у сфері кібербезпеки, знали як можна захистити себе в мережі та куди потрібно звертатись у разі виникнення кіберзагроз та могли покращити цифрові навички у сфері кібергігієни або знали звідки можна взяти матеріали для проведення навчань про безпеку в Інтернеті.

Загальні рекомендації

Поради вчителям про безпеку дітей в Інтернеті
Поради вчителям про безпеку дітей в Інтернеті
Розмова з батьками про онлайн-безпеку
Розмова з батьками про онлайн-безпеку
Рамка найкращих практик
Рамка найкращих практик

Посібник

Проводите в інтернеті понад 5 хвилин на день? Тоді дізнайтеся про новітні ігри, програми та соціальні мережі. А також як захистити свою інформацію та повідомити про неприйнятний контент чи порушення політики приватності.

Переглянути всi
X

Повідомити про проблему

Якщо у вас виникають проблеми в Інтернеті або ви стали жертвою кіберзлочину, про це потрібно повідомляти. У цьому розділі ми покажемо до кого потрібно звертатися у різних ситуаціях онлайн.
Надіслати

Словник

Чимало термінів і явищ цифрового світу є новими для громадян. Тому ми розробили словник, де можна знайти пояснення багатьох термінів — від "діпфейк" і "кібербулінг" до "VPN" і "фішинг".

Переглянути всi