Портал в режимі тестування та наповнення

Кібербезпека в повсякденному житті

Створюючи новий обліковий запис, ми наповнюємо Всесвітню мережу чутливою інформацією про себе, не усвідомлюючи того, або розраховуємо на захищеність наданої інформації. Але кожному з нас необхідно пам’ятати, що злочинці є не тільки у реальному світі, а і у віртуальному.  У цьому розділі ми покажемо як можна убезпечити себе в мережі при повсякденному використанню технологій під час покупок, отриманні повідомлень, реєстрації скриньки, створенні паролів та використанні онлайн-банкінгів.

Загальні рекомендації

Безпека мобільних пристроїв
Безпека мобільних пристроїв
Захист облікових записів: поради кіберполіції
Захист облікових записів: поради кіберполіції
Як діяти при втраті ґаджету – поради кіберполіції
Як діяти при втраті ґаджету – поради кіберполіції

Посібник

Проводите в інтернеті понад 5 хвилин на день? Тоді дізнайтеся про новітні ігри, програми та соціальні мережі. А також як захистити свою інформацію та повідомити про неприйнятний контент чи порушення політики приватності.

Переглянути всi
X

Повідомити про проблему

Якщо у вас виникають проблеми в Інтернеті або ви стали жертвою кіберзлочину, про це потрібно повідомляти. У цьому розділі ми покажемо до кого потрібно звертатися у різних ситуаціях онлайн.
Надіслати

Словник

Чимало термінів і явищ цифрового світу є новими для громадян. Тому ми розробили словник, де можна знайти пояснення багатьох термінів — від "діпфейк" і "кібербулінг" до "VPN" і "фішинг".

Переглянути всi