Портал в режимі тестування та наповнення

Кібербезпека під час війни

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України ворог активно використовує інформаційні технології для досягнення своїх цілей. Кібербезпека під час війни надзвичайно важлива, оскільки ворог може використовувати кібератаки для проведення пропаганди та дезінформації. Ризики включають можливість впливу на громадську думку через розповсюдження фальшивих новин, маніпулювання соціальними мережами та злам медіа-ресурсів. Це може призвести до паніки серед населення, зниження морального духу та навіть до поширення розбрату та зневіри в українському суспільстві.

Загальні рекомендації

Кібербезпека військовослужбовців: рекомендації кіберполіції та Сил ТрО ЗСУ
Кібербезпека для цивільних та військових: поради кіберполіції у подкасті Сил ТрО ЗСУ
Кіберполіція та Центр протидії дезінформації підготували перелік офіційних сторінок державних органів: лише достовірна і перевірена інформація
Кіберполіція та Центр протидії дезінформації підготували перелік офіційних сторінок державних органів: лише достовірна і перевірена інформація

Вдосконалити свої знання

Посібник

Проводите в інтернеті понад 5 хвилин на день? Тоді дізнайтеся про новітні ігри, програми та соціальні мережі. А також як захистити свою інформацію та повідомити про неприйнятний контент чи порушення політики приватності.

Переглянути всi
X

Повідомити про проблему

Якщо у вас виникають проблеми в Інтернеті або ви стали жертвою кіберзлочину, про це потрібно повідомляти. У цьому розділі ми покажемо до кого потрібно звертатися у різних ситуаціях онлайн.
Надіслати

Словник

Чимало термінів і явищ цифрового світу є новими для громадян. Тому ми розробили словник, де можна знайти пояснення багатьох термінів — від "діпфейк" і "кібербулінг" до "VPN" і "фішинг".

Переглянути всi