Портал в режимі тестування та наповнення

Про національний проєкт Кібер Брама

Проєкт створено Консультативною місією Європейського Союзу в Україні за ініціативи Департаменту кіберполіції Національної поліції України, у партнерстві з громадською організацією МІНЗМІН та компанією Yedynka.

Ми хочемо, щоб кожен українець та кожна українка могли безпечно використовувати онлайн-світ в освіті, роботі, розвагах, повсякденному житті.

Для цього ми створили проєкт Кібер Брама, який допоможе дізнатись, як безпечно користуватись мережею, попереджати та протидіяти злочинним діям в Інтернеті та не стати жертвою ворожої пропаганди.

За допомогою порталу Ви навчитесь безпечно використовувати сучасні цифрові технології, соціальні мережі, онлайн-платформи та застосунки, а також дізнаєтесь про наявні ризики в кіберпросторі.

Актуальні виклики

Ми хочемо проінформувати користувачів Інтернету про наявні загрози та актуальні виклики в Інтернеті.

Практичні рекомендації

Ми створили практичні рекомендації для того щоб користувачі інтернету освоїли навички безпечного використання Інтернету та кібергігієни.

Посібник із онлайн-технологіями

Ми зібрали інформацію про новітні ігри, програми та соціальні мережі. А також розповідаємо як захистити свою інформацію та повідомити про неприйнятний контент.

Інформативність

Інформативність

Проєкт допоможе отримати корисну та актуальну інформацію про різні аспекти кібергігієни, такі як: види захисту від фішингу, шифрування комунікацій, безпечне використання браузера та мереж Wi-Fi тощо. Всі матеріали, розміщені на веб-порталі, розроблені фахівцями у сфері безпеки в інтернеті.

Доступність

Доступність

Проєкт забезпечує легкий доступ до інформації з кібергігієни для різних категорій населення: студенти, підприємці, державні службовці, освітяни, батьки, військовослужбовці, громадські активісти тощо. Ми намагаємось використовувати просту мову для легкого сприйняття складних технічних аспектів.

Актуальність

Актуальність

Проєкт надає можливості завжди отримувати перевірену та актуальну для сьогодення інформацію від фахівців та експертів у сфері безпеки в Інтернеті.

Партнери проєкту