Портал в режимі тестування та наповнення

Цифрова репутація

Поділитись:

Які дії можуть зіпсувати Вашу цифрову репутацію, яка стала невід’ємною частиною репутації в реальному житті.

Цифрова репутація – це цифровий слід, створений усіма речами та діями людини в Інтернеті, а також тим, що інші публікують про неї.

Цифрова репутація може вплинути на дружбу, стосунки та навіть на перспективи роботи на все життя, тому важливо за нею стежити.

Як цифрова репутація впливає на людину?

Коли  інформація з’являється в Інтернеті, її  може бути дуже важко видалити. Перебування в мережі також означає, що вмістом можна легко та швидко ділитися. Слова та зображення можуть бути невірно витлумачені та змінені, або фотосвітлина, призначена для невеликої групи друзів, може створити проблеми, якщо хтось поділитися нею з іншими людьми.

Важливо керувати власними публікаціями, повідомленнями, зображеннями та відео, а також будь-якими публікаціями інших про Вас.

Фотографії з тегами, публікації в блогах і взаємодії в соціальних мережах – усе це впливає на те, як інші думають про Вас зараз і в майбутньому.

Ваші налаштування конфіденційності на сайтах соціальних мереж допомагають контролювати те, що інші можуть бачити у вашому онлайн-житті, але вони не захищають Вас повністю.