Портал в режимі тестування та наповнення

Нові публікації

Кібербезпека для цивільних та військових: поради кіберполіції у подкасті Сил ТрО ЗСУ

Заступник начальника управління оперативного забезпечення та аналізу Департаменту кіберполіції Віталій Кузьменко провів розмову з військовослужбовцем Сил ТрО ЗСУ Юрієм Мацарським. 

Кібербезпека військовослужбовців: рекомендації кіберполіції та Сил ТрО ЗСУ

В умовах війни кібербезпека стала невід’ємною складовою захисту країни. Кіберполіція України та Сили територіальної оборони ЗСУ об'єднали зусилля, щоби покращити інформаційну безпеку військовослужбовців та підвищити їхню обізнаність в питаннях безпечного використання мобільних пристроїв, месенджерів та захисту від кіберзагроз.  

Deepfake

Deepfake – це технологія, яка використовує штучний інтелект для створення дуже реалістичних фальшивих зображень та відео. Вона базується на нейронних мережах, зокрема генеративно-змагальних мережах (GAN).

«Клацніть посилання та придбайте товар»: кіберполіція попереджає про шахраїв

Зловмисники надсилають у популярних месенджерах повідомлення з пропозиціями легкого заробітку. Схема полягає в нібито популяризації товарів на відомому маркетплейсі шляхом їх купівлі та подальшого продажу на вже підконтрольному аферистам сайті.

«Отримайте виплату від польських партнерів»: кіберполіція застерігає від шахраїв

Українцям продовжують надходити шахрайські повідомлення про можливі грошові виплати. Важливо бути обачними та перевіряти інформацію на офіційних ресурсах.

Афери з діпфейками: кіберполіція застерігає від шахраїв

Якщо у соцмережі ви отримали прохання позичити гроші, навіть у формі голосового повідомлення - не поспішайте. Переконайтеся, чи справді знайомій людині потрібна фінансова допомога.

«Купити» посвідчення водія: кіберполіція та сервісний центр МВС застерігають про наслідки

Зловмисники створюють вебресурси з продажу фальшивих посвідчень водія. Однак, використання завідомо підробленого документа містить склад злочину, передбаченого ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Безпека в інтернеті: кіберполіція інформує про види комп’ютерних вірусів

На сьогодні інтернет-технології є невід’ємною складовою нашого життя. Ми отримуємо діджитал-послуги від держави та бізнесу, передаємо мережею конфіденційну інформацію, спілкуємося онлайн з близькими на особисті теми. Нерідко цими даними намагаються заволодіти зловмисники, переслідуючи власні інтереси.

Комп’ютерні віруси та як від них захиститися: поради кіберполіції

Розвиток інтернету виніс не лише пізнавальні або розважальні можливості людства на новий рівень, але й створив нові небезпеки, з якими користувачі стикаються щодня, і які загрожують втратами великих обсягів даних і мільярдними збитками. Мова про комп’ютерні віруси.