Портал в режимі тестування та наповнення

Як захистити свою цифрову репутацію?

Поділитись:

 1. Зупиніться та подумайте про будь-який контент (фото, відео чи текст), перш ніж публікувати чи надсилати його. Чи буде Вам комфортно, якщо його побачить потенційний роботодавець або якщо його розмістять на бігборді чи сітілайті у Вашому місті ?
 2. Ставитись до інших в Інтернеті шанобливо.
 3. Налаштуйте налаштування конфіденційності. Наприклад, Ви можете обмежити доступ до своїх публікацій, щоб їх бачили лише близькі друзі.
 4. Видаліть тег або згадку, якщо вона може нашкодити. Якщо Ви не можете зробити це самостійно, попросіть людину, яка це опублікувала, зняти з Вас позначки, відредагувати або видалити це. 
 5. Регулярно шукайте у пошукових системах інформацію про себе, щоб переконатися, що те, що є в Інтернеті, є прийнятним. Видаліть усе, що, на Вашу думку, більше не є потрібним, якщо це з Вашого власного облікового запису чи сайту. Також скористайтесь порадами від Google про те, як в керувати тим, що бачать люди, коли шукають Вас у пошуковій системі - https://support.google.com/accounts/answer/1228138?sjid=16344488307979764831-AP .

Як перевірити безпеку програми для знайомств?

Знайдіть час, щоб ознайомитися з функціями платформи, перш ніж завантажувати програму або реєструватися.

Пропонуємо 8 порад, щоб перевірити безпеку програми для знайомств.

 1. Чи можете Ви контролювати, хто бачить ваш профіль? Багато програм для знайомств дають Вам можливість вибрати приватний або анонімний профіль, тож Ви можете приховати інформацію від інших людей, доки не будете готові нею поділитися. 
 2. Чи можете Ви контролювати, хто з Вами контактує? Деякі платформи знайомств дозволяють надсилати приватні повідомлення будь-кому на платформі. Інші дозволяють Вам зв’язатися лише після того, як два користувача нададуть дозвіл на це. Деякі програми для знайомств дають можливість користувачам робити перші кроки та контролювати, хто може з ними зв’язуватися. 
 3. Чи можете Ви приховати своє місцезнаходження? Багато програм використовують Ваше місцезнаходження, щоб показати профілі людей поблизу. Щоб захистити приватність і безпеку, можна приховати своє місцезнаходження або показати лише приблизне місцезнаходження.
 4. Чи є в додатку чіткий спосіб повідомити про порушення чи заблокувати когось? Переконайтеся, що у  додатку для знайомств є простий процес, щоб заблокувати когось або вжити заходів щодо когось, якщо буде така потреба. 
 5. Чи містить додаток процедуру підтвердження особи? Деякі додатки просять користувачів довести, що їхні зображення профілю є справжніми, зіставляючи їх із зображеннями з камери смартфону чи пристрою в режимі реального часу. Вас також можуть попросити підтвердити обліковий запис за допомогою документів, що посвідчують особу, наприклад водійських прав або паспорта. 
 6. Чи доступні інші захисні функції? Деякі програми мають додаткові функції для захисту, як-от параметри телефонних дзвінків і відеодзвінків у програмі, щоб Ви могли спілкуватися, не розкриваючи свій особистий номер телефону.
 7. Чи потрібно платити за додаткові послуги у програмі? Багато платформ для знайомств пропонують безкоштовну версію під час реєстрації з опцією додаткових платних функцій. Ці функції можуть забезпечити більше приватності, дозволити змінити частоту показу Вашого профілю.

 8. Чи підтримують платформи для знайомств правила спільноти та інші політики використання, безпеки та приватності? Ознайомлення з правилами спільноти та умовами використання допоможе дізнатися, що є прийнятною поведінкою під час знайомства, а що ні. Також перевірте політику приватності, щоб дізнатися, як вона захищає дані.