Портал в режимі тестування та наповнення

Безпечний пароль

Поділитись:

Скористайтеся рекомендаціями, щоб перевірити, наскільки безпечний Ваш пароль.

Інтернет — справжня знахідка в сучасному житті. Тут можна провести цікаво вільний час, поспілкуватися з рідними та друзями, переглянути без реклами улюблений серіал або ж дізнатися щось нове та корисне. 

Але використання будь-якого ресурсу в інтернеті вимагає реєстрації, а вона — безпечного пароля. Давайте разом перевіримо, наскільки ваші паролі безпечні. Якщо пункти, наведені нижче про Вас - пароль надійний, а його використання безпечне.

Ваш пароль унікальний

Ви не використовуєте банальні паролі, як «11111», «qwerty» чи «пароль123». При зміні пароля не вказуєте той, який використовувався раніше. Ви можете впевнено сказати, що доступ до власного паролю маєте лише Ви.

Ви використовуєте різні паролі для різних сайтів

Для кожного сайту у Вас є свій пароль. Не використовуєте для всіх ресурсів один універсальний, адже так зловмисникам легше зламати всі ваші соцмережі, електронну пошту або отримати доступ до інтернет-банкінгу чи інших ресурсів, на яких Ви зареєстровані.

Ваші паролі непросто вгадати 

Ви використовуєте довгі паролі. Вони можуть складатися з будь-якої комбінації літер, цифр, знаків і містять не менше, ніж п’ять символів. Але будьте уважними, у кожного сайту є свої вимоги до довжини паролю.

Ви не лишаєте нотатки з паролями на столі 

Якщо Ви маєте дуже багато паролів і боїтеся забути їх, то можете зробити собі невеликий записничок, де будете їх зберігати. Але ніколи не залишайте переписані паролі в доступному для інших місці або поруч з комп’ютером. 

Ви можете перевірити чи не потрапив Ваш пароль до зловмисників, які зламали той чи інший ресурс, на якому Ви зареєстровані, перейшовши за цим посиланням https://haveibeenpwned.com/Passwords 

Рекомендуємо при введенні паролів на сайті - змінити мінімум 1 цифру чи літеру від вашого справжнього паролю.

Ми також рекомендуємо використовувати менеджери паролів для їх збереження. Наприклад Bitwarden - це безкоштовний менеджер паролів у якому уся інформація є конфіденційною і надійно захищеною від будь-який спроб злому. 

Встановити застосунок можна в Google Play або App Store, а також завантажити на Windows чи Mac OS ось тут з офіційного сайту. Більше вам не потрібно перейматися за те, що хтось дізнається ваш пароль. Сервіс є абсолютно автономний і працює на Вас цілодобово. Звісно тут є дві версії: платна і безкоштовна. Та попри це, безкоштовної версії вистачає вдосталь для використання базових можливостей програми в своїх цілях. Також перевагою є те, що сервіс має мобільну версію. Варто лише завантажити додаток на ваш телефон і авторизуватись. Це допоможе миттєво зберегти або нагадати пароль, якщо ви не біля комп’ютера.

Щиро віримо, що ми допомогли вам вирішити вашу постійну проблему із забутими паролями і тепер вам не потрібно постійно їх запам’ятовувати, адже за Вас це зробить BITWARDEN.